Info linija8-686-72860
Jūsų krepšelis tuščias.

Kaip pirkti?

Prekių pirkimas internetu

1. Užsiregistruokite ( jeigu perkate pirmą kartą ).

2. Prisijunkite.

3. Prekių kataloge pagal kategoriją išsirinkite Jus dominančią prekę. Norėdami pamatyti detalesnį prekės aprašymą, paspauskite ant jos pavadinimo. Jeigu jau žinote konkretų prekės, kurią norite įsigyti, modelį, pasinaudokite paieškos sistema. Ieškoti galima pagal prekės pavadinimą, kodą arba raktinius žodžius iš prekės aprašymo bei kainą.

4. Įdėkite pasirinktą prekę į krepšelį paspausdami „Įdėti prekę į krepšelį“. Į krepšelį galite įdėti bet kokį prekių kiekį. Bet kada galėsite peržiūrėti ir redaguoti krepšelio turinį. Norėdami pašalinti prekę iš krepšelio, paspauskite „Ištrinti iš krepšelio“.

5. Kai krepšelyje yra likusios tik tos prekės, kurias tikrai norite pirkti, spauskite „Tęsti pirkimą“. Pasirinkite siuntimo būdą. Pasirinkę „Kita“ siuntimo būdą, būtinai nurodykite gavėjo adresą. Spauskite „Tęsti pirkimą“, „Patvirtinti“. Dabar elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą su visa apmokėjimui reikalinga informacija.

6. Sumokėti už prekes galite pavedimu tiesiogiai internetu, naudodamiesi savo elektroninės bankininkystės sistema, arba atlikdami pavedimą iš bet kurio banko skyriaus. Pervesdami pinigus užsakymo paskirties langelyje būtinai nurodykite numerį, kurį gavote elektroniniu paštu patvirtinus užsakymą. Apie apmokėjimo gavimą taip pat būsite informuoti elektroniniu paštu. Siunta bus pristatyta per 2-5 dienas nuo apmokėjimo gavimo.