Info linija8-686-72860
Jūsų krepšelis tuščias.

Apie Infovegą

   UAB “Infovega” – prekybos įvairia technika ir elektronika įmonė. Siūlome patrauklias kainas ir platų kokybiškų prekių asortimentą: įvairūs kompiuteriai, jų komponentai ir priedai, buitinė, garso ir vaizdo technika, biuro įranga ir kt. Taip pat teikiame ir kompiuterinės technikos serviso paslaugas - atliekame kompiuterių remonto ir priežiūros darbus – esame pasiruošę padėti visais klausimais tiek garantinio laikotarpio metu, tiek ir po jo. Mūsų darbuotojai turi ilgametę IT ir buitinės technikos pardavimų bei remonto patirtį.

   Mūsų internetinė parduotuvė – tai vieta, kur galite greitai ir saugiai apsipirkti bei taupyti savo pinigus ir laiką – bendradarbiaujame su dauguma garsiausių technikos gamintojų ir tiekėjų bei neturime išlaikyti didelių parduotuvių ir personalo, todėl galime pasiūlyti ne mažesnį specialistų vertinamų ir visame pasaulyje pripažintų prekių ženklų technikos asortimentą ir patrauklesnes kainas nei didžiuosiuose prekybos centruose. Mes nesiūlome nuolaidų nuo išgalvotų kainų. Mes tiesiogiai dirbame su savo parduodama produkcija ir išmanome ją, todėl prisiimame atsakomybę už jos kokybę ir Jūsų sėkmingą apsipirkimą.

   Siekiame, kad apsipirkti infovega.lt kiekvienam būtų patogu ir paprasta. Nuolat tobuliname ir plečiame savo tinklalapį tam, kad Jūs galėtumėte lengviau ir greičiau surasti, išsirinkti ir įsigyti reikalingas prekes. Mūsų elektroninėje parduotuvėje nerandate Jus dominančios prekės ar neišsirenkate geriausios/tinkamiausios? Rašykite arba skambinkite mums ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus, surasime Jums tinkamiausią sprendimą bei pateiksime individualų pasiūlymą už prieinamą kainą. Tikime, kad patenkinti pirkėjai yra ilgalaikė sėkmingos veiklos garantija.

   UAB „Infovega“ yra įregistruota Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka, todėl Jūs galite būti garantuoti dėl savo asmeninių duomenų saugumo, pinigų grąžinimo ir kitų klausimų.